PROČ CRYONIQ

PROČ SI VYBRAT CRYONIQ A KDO JSME?

Společnost CRYONiQ začala jako společnost zaměřená na prodej, instalaci a servis kryoterapeutických zařízení hlavně na evropských trzích – v Německu, Francii, Itálii, Řecku a ve Velké Británii.

Několikaleté zkušenosti nás dovedly k myšlence vyrábět kryosauny s vlastním designem, know-how a lepšími servisními možnostmi a standardy kvality.

Výrobcem kryoterapeutických zařízení jsme se stali, protože to byl jediný způsob, jak nastavit vyšší standardy výroby kryosaun. Od té doby se trh stává stále více konkurenceschopným, protože se na scéně objevuje stále více výrobců kryozařízení.

TOTO JSOU FAKTY A STANDARDY, KTERÝMI SE CRYONIQ ŘÍDÍ:

O nás

Naše firma začínala jako firma se dvěma lidmi a postupně se za čtyři roky rozrostla o dalších 25 lidí. Kryosauny jsme začali vyrábět v roce 2016.

DENNÍ PROVOZ

Abychom lépe porozuměli potřebám našich klientů, denně obsluhujeme několik kryocenter.

CRYO XC™ cryotherapy unit
CRYONiQ cryotherapy center from top

OBCHODNÍ PODPORA

Našim klientům poskytujeme asistenci při založení kryocentra a řízení kryobiznisu.

Bezpečnosť

S našimi klienty a dodavateli úzce spolupracujeme, abychom zajistili ty nejvyšší standardy a zároveň zlepšili dosavadní služby.

Náš servis

Naše orientace na kvalitní servis je založena na okamžité odpovědi na vzniklý problém a náš postoj k technickým problémům je přímý. Primárním cílem naší společnosti je jeho rychlé odstranění a zajištění, že se podobný problém již neobjeví u dalších našich zařízení.

ŽIVOTNOST VÝROBKŮ

Naše kryosauny vyrábíme tak, aby jejich životnost dosáhla nejméně 15 let.

CRYONiQ Production
CRYONiQ Production Offices

VÝROBNÍ PROCES

Hlavním důvodem, proč jsme se rozhodli kryosauny vyrábět, byla snaha vytvořit spolehlivý produkt s minimální kazivostí. Jsme si vědomi, že na trhu je řada výrobců, naším hlavním cílem je však poskytovat klientům špičkové služby, bezpečnost a spolehlivost.

SPOLEHLIVOST

Naše kryosauna CRYO XC™ byla v srpnu 2018 označena jako kryosauna s nejvyšším skóre spolehlivosti ze sedmi kryosaun na trhu.

MYSLÍME NA BUDÚCNOSŤ

Myslíme do budoucna, každý den pracujeme na zdokonalování našich produktů.

Kvalita procedúry

Naše kryosauny jsou klienty se zkušenostmi v oblasti kryobiznisu dlouhodobě označovány jako kryosauny s nejvyšší kvalitou procedur.

CRYO XC™ Plus Cryotherapy unit
CRYONiQ Network

SMLOUVNÍ PARTNEŘI

Hledáme partnery, kteří jsou prozákaznicky orientovaní a kteří poskytují stejně kvalitní servis svým klientům, jaký se snažíme poskytnout našim klientům my.

NÁŠ CÍL

Naším hlavním cílem je nabídnout nejlepší kryosaunu na trhu a vybudovat společnost orientovanou na poskytování dlouhodobých a kvalitních služeb a inovativních řešení v oblasti kryoterapie.

Podpora CRYONiQ

Potřebujete pomoc s něčím jiným?
Kontaktujte nás.