NEOMEZUJTE SE, UŽIJTE SI BENEFITY KRYOTERAPIE V POHODLÍ DOMOVA

Buďte jedinečný!

Největší argument pro domácí instalaci kryokomory je bezesporu úspora času. Namísto času, který byste strávili na cestě do dedikovaného provozu a zpět, což častokrát může být i 1 hodina, můžete tento čas ušetřit a strávit jej dle vlastního uvážení. Druhý a také velmi dobrý argument je možnost regenerovat se, kdykoli to budete potřebovat.

Zařaďte se mezi osobnosti jako Cristiano Ronaldo, Tony Robbins, Gianluca Vacchi, Eddie Hall a mnoho dalších.

NO DOPŘÍT SI TAKOVÝ RELAX A TERAPII MŮŽETE I VY!

Naše kryokomora byla od začátku designována s maximálním přízvukem na bezpečí. Počínaje špičkovým softwarem až po několik prvků výbavy, které se starají o bezpečný provoz a špičkovou kvalitu procedury. Jedním z takových prvků je i dveřní senzor, který zajišťuje, že během procedury je nezbytná přítomnost ještě jedné osoby, která nad procedurou činí dohled, vzhledem k tomu, že se jedná o terapii extrémním chladem, přítomnost další osoby je nezbytností.

Kryosauna zbaví stresu

JAKÉ VÝHODY MI TO PŘINESE?

„Terapie extrémním chladem“ vám umožní rychleji se zregenerovovat po těžkém dni nebo sportovním výkonu, pomůže zlepšit výkon, případně vám pomůže při zotavování ze zranění. Během procedury velmi extrémně chladná směs plynného dusíku a vzduchu rychle snižuje teplotu kůže, na což tělo reaguje iniciováním procesu vazokonstrikce, tedy zúžením cév v povrchových vrstev pokožky.Toto je standardní proces probíhající při vystavování těla chladu a jde o obrannou reakci těla v extrémním prostředí.Když procedura a stimulace nízkými teplotami skončí, nastává proces vazodilatace, tedy rozšíření cév, díky čemuž zase obohacená krev proudí do oblastí, ze kterých byla vytlačena.Pokud klient opustí kabinu kryosauny, pociťuje působení endorfinů.Tento proces, jakož i proces zvýšeného průtoku krve do končetin, může trvat až 4 hodiny.

Zažijte pocit uvolnění

Účinky kryoterapie se projevují nejlépe tehdy, když pobyt v kryokomoru pravidelně a dlouhodobě opakujete. Doporučujeme absolvovat 3 až 5 tříminutových procedur týdně. Proto je dobré kryosaunu vlastnit, abyste si její blahodárné účinky mohli na sobě aplikovat kdykoli.

Podpora CRYONiQ

V případě jakýchkoli otázek týkajících se kontroly kvality, certifikace a standardů kvality nás kontaktujte na adrese support@cryoniq.cz