ZAČNĚTE SVŮJ ÚSPĚCH S NÁMI!

LÁKADLO PRO VAŠE ZÁKAZNÍKY!

Moderní forma celotělové kryoterapie je ve světě stále populárnější a už dříve pronikla i na Slovensko.
Ještě stále však můžete být mezi prvními, kteří svým zákazníkům nabídnou, namísto nebo vedle tradiční sauny, i terapii extrémním chladem ve formě kryosauny.
Vaše fitness centrum, sportovní klub, fyzioterapeutické zařízení, wellness či hotel tak umíte odlišit od konkurence právě provozem naší kryokomory!

BLAHODÁRNÉ ÚČINKY

Kryoterapie nabízí uvolnění organismu a z toho vyplývající podporu terapeutických účinků.
Vaši zákazníci dnes ocení dobře známé účinky při celkové regeneraci, léčbě stresu, chronické únavy, zánětech kloubů, problémech se zády, rekonvalescenci či při zlepšování sportovního výkonu.

AKO PREBIEHA INŠTALÁCIA?

Na instalaci naší kryokomory není potřeba žádné drastické předělávání vašich prostor. Naše kryosauny mají moderní, nadčasový a kompaktní design. Stačí najít vhodný prostor o ploše alespoň 15m2, kryokomoru stačí umístit, zapojit, odzkoušet. Celou instalaci za vás provede náš tým a zaškolí Vás do jejího ovládání. Navíc, ovládání našich přístrojů je opravdu jednoduché a intuitivní, čímž se snažíme předejít Vašim problémům při každodenním používání našich zařízení.

OPLATÍ SA MI PREVÁDZKA?

CRYONiQ již více než 4 roky úspěšně provozuje kryocentrum v Manchesteru, UK. Naši klienti komerčně provozují kryokomoru v desítkách zemí světa. Oblíbenost kryoterapie a její reálné výsledky jim udržují stálou klientelu.  Jelikož už zřejmě podnikáte, dobře znáte ekonomické zákonitosti. používá, tím více se pokryjí náklady na jeho získání a fixní náklady.Naše výrobky se vyznačují vysokou mírou spolehlivosti a vydrží bez větších problémů i extrémní zátěž. Navíc je Vám je stále k dispozici naše technika podpora.

JAK ZAČÍT? POMŮŽETE MI?

Po zakoupení zařízení CRYO XC nebo CRYO LC se společnost CRYONiQ stává Vaším partnerem. Poskytneme Vám plnou marketingovou podporu (web stránka, materiály, návrh reklamy atd.). Případně, na základě Vámi dodaných podkladů víme pro Vás vypracovat business plán. Kromě toho vypracujeme návrh umístění kryosauny, aby co nejlépe zapadla do Vašeho interiéru s nejvyšším důrazem na bezpečnost, pojištění, financování a spoustu dalších věcí, které pomohou rozjet Vaše podnikání. Snažíme se o to, aby Vaše podnikání bylo co nejúspěšnější, protože pro nás je spokojený zákazník nejlepší reklama !

KOLIK MÍSTA NA TO POTŘEBUJI?

Celotělová kryokomora CRYO XC zabírá cca 4-5m2 místa.
K tomu potřebujete malý prostor kolem ní pro pohyb – vstup a výstup klienta a místo pro zaměstnance. Navíc k tomu potřebujete šatnu, místo pro uskladnění nádoby s dusíkem a věcí jako pantofle, župan a podobně. Velikost ideálního prostoru pro umístění celotělové kryokomory se pohybuje od 15 do 20 m2. Jak vidíte, prostoru pro kryoterapii stačí málo a provoz je i po této stránce velmi efektivní.
U zařízení pro lokální kryoterapii CRYO LC je to výrazně méně. Tato jednotka je navíc mobilní a je osazena kolečky pro snadný přesun. Toto zařízení pro lokální kryoterapii lze díky kompaktním rozměrům snadno uskladnit.
Ideálním doplňkem kryosauny je například rotoped nebo veslařský trenažér, na kterém se mohou Vaši zákazníci zahřát po absolvování procedury. To však mnozí máte k dispozici již nyní.

Potřebuji k tomu povolení?

Naše kryokomory splňují nejpřísnější kritéria bezpečnosti a kvality a proto nejsou nutná žádná dodatečná povolení k jejich provozu.

Financovanie kryocentra

CHCETE TO ZAFINANCOVAT?

Pomôžeme aj s tým! Uvedomujeme si, že počiatočná invetícia do zariadenia akejkoľvek prevádzky je vyššia ,a preto nemusíte platiť ihneď celé zariadenie. Môžete si ho kúpiť priamo od nás na splátky. Stačí ak nám uhradíte 50 percent z ceny zariadenia a zvyšok si môžete rozdeliť podľa Vašich finančných možností. Pokiaľ máte záujem, vieme prostredníctvom našich zmluvých partnerov zabezpečiť aj iné formy financovania s nižšou akontáciou. Ozvite sa nám a spolu nájdeme najvhodnejšie riešenie.

JAKÁ JE DODACÍ DOBA?

Výroba kryosauny zabere zhuba 4 až 6 týdnů od závazné objednávky a úhrady zálohy ve výši 50%. Doručení na Slovensku trvá přibližně 1 až 3 pracovní dny. Dodání kryosauny samozřejmě zahrnuje i instalaci a zaškolení operátora, aby provoz kryoterapeutického zařízení byl opravdu bezpečný .V případě, že máte zájem o dřívější dodání, k dispozici máme i použitá zařízení ihned k odběru. O dostupnosti jednotlivých zařízení se prosím informujte na emailové adrese info@cryoniq.cz alebo telefónnom čísle +421 907 026 201.

POZNEJTE NAŠE ZAŘÍZENÍ

Pro celotělovou i lokální kryoterapii

CRYO XCTM Kryosauna

Nejunivezálnější celotělová kryosauna

CRYO XC™ Plus cryotherapy chamber in black

CRYO XCTM Plus Kryosauna

Když chcete to nejlepší bez kompromisů

CRYO LC Black localized cryo device

CRYO LC – Lokálni kryoterapia

Flexibilní přístroj pro bodovou kryoterapii

ZÍSKEJTE NEZÁVAZNOU CENOVOU NABÍDKU

Před žádostí o cenovou nabídku celotělové kryokomory CRYO XC, vyplňte prosím konfigurátor. Pokud náhodou neumíte něco nakonfigurovat, označte políčko nevím. Nastavení konfigurátoru zabere pár minut, ale nám pomůže vytvořit si představu o produktu, který Vás zaujal. V případě, že máte zájem o přístroj pro lokální kryoterapii CRYO LC, vyplňte po stisku tlačítka “Žádost o nabídku CRYO LC” formulář v kontaktu a budeme Vás kontaktovat.
V případě, že se Vám nechce psát ani vyplňovat konfigurátor, zavolejte nám na telefonní číslo +421 907 026 201.