CRYO XC™
CRYO XC™ Plus
CRYO LC Black

MANAŽMENT KVALITY

Tým společnosti CRYONiQ vynaložil veškeré úsilí na to, aby od prvního dne nabídl svým klientům kvalitní produkty a služby, které zůstávají naší hlavní hnací silou dodnes. Náš tým je připraven zodpovědět jakékoli dotazy týkající se našich kryoterapuetických zařízení nebo otázky týkající se instalace, údržby a odstraňování problémů.

ZÁRUKA VÝROBCE CRYONIQ

Všechna kryoterapeutická zařízení v naší nabídce mají 24měsíční záruku garantovanou výrobcem, kterou lze na požádání rozšířit za předem stanovený poplatek. To našim klientům zaručuje pohodlí a spolehlivost provozu, protože o případné poruchy se postará náš vyškolený tým v nejkratším možném čase.

Technická pomoc

Technický tým společnosti CRYONiQ je k dispozici kdykoliv. V případě technických problémů na zařízení CRYONiQ máme možnost dálkově diagnostikovat a vyřešit některé problémy. Každé zařízení lze připojit přes Wi-Fi, což umožňuje našim technikům rychle reagovat a také na dálku identifikovat případný problém. Náš asistenční tým je velmi rychlý, na případné dotazy jsme schopni reagovat do několika hodin.Naše společnost nabízí i servis Klikněte pro více informací.

TRÉNINK K POUŽÍVÁNÍ ZAŘÍZENÍ

Správný provoz a bezpečnost klientů je prioritou naší společnosti. Proto je nedílnou součástí koupě našeho zařízení vždy i školení. Během tréninku vám náš technický inženýr představí všechna důležitá bezpečnostní opatření, která je třeba dodržovat. Součástí tréninku je školení jak správně manipulovat s dusíkem, jak se provozuje kryoterapeutické zařízení, i proč je nutná přítomnost operátora během celé procedury.

INSTALACE KRYOTERAPEUTICKÉHO ZAŘÍZENÍ

Koupou našich produktů, kryosauny CRYO XC™ nebo CRYO LC, naši klienti využívají zkušeností celosvětového týmu, který dodal a nainstaloval již více než 350 kryoterapeutických zařízení ve 33 zemích světa. Zaručujeme poctivý přístup, kvalitu výroby, dodávky, bezpečnosti a certifikace.

Náš vlastní technický personál, včetně personálu našich distributorů, zajišťuje, že všechny instalace proběhnou hladce, pohodlně a bezpečně.

Podpora CRYONiQ

V případě jakýchkoli otázek týkajících se kontroly kvality, certifikace a standardů kvality nás kontaktujte na adrese support@cryoniq.cz