O nás

CRYONIQ – POPŘEDNÝ VÝROBCE KRYOSÁUN

O nás

Společnosť CRYONiQ začala v kryobyznysu podnikat v roce 2011. Zpočátku jsme se zaměřovali na instalaci a technickou podporu kryosaun, ale postupně jsme dosáhli významných milníků, z nichž nejdůležitějším byl začátek výroby vlastních kryosaun v roce 2016. a obchodní partnery, kteří nás motivovali v tom, abychom začali s výrobou vlastních kryoterapeutických zařízení.

Dnes působíme na Slovensku, showroom máme ve Velké Británii, podpůrný tým ve Spojených státech a spokojené zákazníky prakticky po celém světě. Po celou dobu se snažíme o dodržování základních hodnot a naší ambicí je nabízet výrobky podléhající neustálé inovaci, nejvyšším standardům kvality a spolehlivosti ve výrobě a poskytování kvalitních služeb.

Produkt

Naší vlajkovou lodí je kryosauna CRYO XC™, která slouží pro tepelnou kontrastní kryoterapii. Kryosauna CRYO XC™ byla navržena, zkonstruována a důsledně testována naším vlastním vývojovým týmem. Jsme hrdí na to, že kryosauna CRYO XC™ je našimi dlouholetými partnery, kteří nabízejí i řadu jiných konkurenčních produktů, dlouhodobě označovaná nejvyšším skóre spolehlivosti.

PARTNEŘI A KLIENTI

Dlouhodobě se snažíme o spolupráci se spolehlivými partnery a distributory, abychom tak zajistili, že s našimi produkty a službami budou pracovat profesionálové a techničtí odborníci, kteří jsou díky svým zkušenostem schopni poskytnout koncovému klientovi a uživatelům nejlepší možný servis.

Součástí našich služeb je komplexní podpora pro naše partnery, protože nám upřímně záleží na jejich úspěchu v kryobyznysu. Velký důraz klademe rovněž na zákaznický servis a technickou podporu, neboť chceme dodávat klientům ty nejkvalitnější a nejbezpečnější produkty.

Neustále vynakládáme maximální úsilí, abychom našim klientům pomohli v jejich podnikaní v oblasti kryoterapie ale také s financováním kryotechniky a hledáním spolehlivých dodavatelů.

Partnerům a klientům, kteří do nás vložili svou důvěru, vděčíme za loajalitu a spokojenost, která je naším hnacím motorem.

CRYONiQ Ltd.

Director of Cryoniq cryotherapy manufacturer in front of Korean palace

Co-CEO @ CRYONiQ
pbm@cryoniq.com

Cryotherapy manufacturing director in front of skyline in Perth, Australia

Co-CEO @ CRYONiQ
tm@cryoniq.com

Cryotherapy products director in front of cryocenter Altrincham

Director of CRYONiQ UK Ltd.
alastair.down@cryoniq.com

Podpora CRYONiQ

V případě jakýchkoli otázek týkajících se kontroly kvality, certifikace a standardů kvality nás kontaktujte na adrese support@cryoniq.cz