CRYO XC™ Anthracite Pressurized
CRYO XC™ Anthracite Non-Pressurized

DODAVATELÉ DUSÍKU

Najít vhodného dodavatele tekutého dusíku je klíčovým předpokladem pro správné fungování kryosaun a kryogenních zařízení. Proto je důležité spolupracovat se spolehlivými partnery, kteří jsou schopni uspokojit potřeby zákazníka, ať už potřebují menší kapacity LN2 používané při lokalizované kryoterapii nebo větší kapacity používané při celotělových kryosách.

Nejde o těžko dostupnou látku, jelikož LN2 se běžně používá ve strojírenském průmyslu například při chlazení či svařování. Je však důležité najít tu správnou nabídku kapalného dusíku, aby provoz kryosauny byl co nejhospodárnější.

Naše firma spolupracuje s dodavateli dusíku po celém světě (viz loga firem našich zahraničních dodavatelů), a proto vám s hledáním vhodného dodavatele umíme spolehlivě pomoci.

Všechna loga značek zahraničních dodavatelů respektují autorská práva a jsou výhradním vlastnictvím příslušných společností.

Logo of BOC with mother company Linde Group
AirLiquide logo
Linde Logo
Praxair Logo
SIAD Logo

Podpora CRYONiQ

V případě jakýchkoli otázek týkajících se kontroly kvality, certifikace a standardů kvality nás kontaktujte na adrese support@cryoniq.cz