Rychlejší regenerace pro sportovní úspěch

Kryokomora na podnikanie

Zvyšte vaše výkony!

Kryoterapii používají sportovní kluby po celém světě. Naše zařízení navštěvují například i hráči Manchester United. Sportovci se během tréninku a tréninků neustále účastní různých fyzických aktivit, což může přinášet různé komplikace od únavy svalstva, vyčerpání až po různá zranění. Sami dobře víte, že v takových případech neumíte podat plný výkon, díky kryoterapii umíte situaci změnit a vrátit se co nejdříve do hry!

Blahodářní účinky

Kryoterapie nabízí uvolnění organismu a z toho vyplývající podporu terapeutických účinků.
Vaši zákazníci dnes ocení dobře známé účinky při celkové regeneraci, léčbě stresu, chronické únavě, zánětech kloubů, problémech se zády, rekonvalescenci či při zlepšování sportovního výkonu.

Kryosauna zbaví stresu
Kryosauna do domácnosti

Zotavte se po cvičení

Po cvičení potřebují svaly v těle čas na zotavení. Současný výzkum naznačuje, že celkový čas zotavení se po kryoterapii může zkrátit, což umožňuje sportovcům rychle se vrátit zpět do hry. Kryoterapie může také pomoci zmírnit bolest svalů i snížit pravděpodobnost jejich svalů. , kryoterapie může pomoci i při obnově poškozených svalů a tkání poté, co byly zatlačeny na limit nebo za něj.Kryoterapie může pomoci urychlit proces obnovy tím, že stimuluje pohyb krve a lymfatických tekutin, čímž se do svalů a tkání dostanou velmi potřebné živiny a kyslík. Kromě toho, zmírňuje zánět, čímž může pomoci při obnově a zotavení svalstva.

Jak funguje kryoterapie ve sportu?

Krok 1: Sportovec vstupuje do kryosauny

Po vstupu do kryosauny studený proud směsi dusíku a vzduchu aktivuje termoreceptory v kůži. Ty začnou do mozku vysílat elektrické impulsy. Centrální nervový systém identifikuje stav ohrožení. Tím se aktivuje komplexní adaptační reakce zaměřená na obranu těla, aby přežilo v extrémně chladném prostředí.

Krok 2: Vazokonstrikce

Centrální nervový systém vysílá signály do svalů a cévního systému, čímž vyvolává kontrakci svalů a zúžení krevních cév. To urychluje tok krve, výživy a jiných zdrojů z periferních částí těla do jádra těla.

Krok 3: Detoxikace a obohacení krve

Aby tělo rychle dodalo dostatek výživných látek do hlavních orgánů, spustí se hyperprodukce k obohacení krve o erytrocyty, kyslík, kolagen a další nezbytné látky. Metabolity a toxiny se rychle odbourávají a eliminují.

Krok 4: Vazodilatace

Po opuštění kryosauny termoreceptory rozpoznávají návrat do normálního prostředí, což spouští vazodilataci a návrat obohacené krve do periferních částí těla. Výživové látky přenášené krví jsou absorbovány periferními systémy – svaly, tkáněmi, klouby a pokožkou.

Získejte nazávaznou cenovou nabídku.

Před žádostí o cenovou nabídku celotělové kryokomory CRYO XC, vyplňte prosím konfigurátor. Pokud náhodou neumíte něco nakonfigurovat, označte políčko nevím. Nastavení konfigurátoru zabere pár minut, ale nám pomůže vytvořit si představu o produktu, který Vás zaujal. V případě, že máte zájem o přístroj pro lokální kryoterapii CRYO LC, vyplňte po stisku tlačítka “Žádost o nabídku CRYO LC” formulář v kontaktu a budeme Vás kontaktovat.
V případě, že se Vám nechce psát ani vyplňovat konfigurátor, zavolejte nám na telefonní číslo +421 907 026 201.