Kryosauna do firmy

Pomůžte vaším zaměstnancem stát se šťastnějšími, zdravšími a produktivnějšími

Kryoterapie celého těla nebo lokalizovaná kryoterapie jsou k dispozici vašim zaměstnancům kdykoliv! Kryoterapie pomáhá Vašim zaměstnancům v psychické a fyzické pohodě aby se nejen cítili, ale i podávali co nejlepší výkon. pandemie více než polovina obyvatelstva uvádí vyšší úroveň stresu, pociťuje větší úzkost a tvrdí, že se cítí více emocionálně vyčerpaní.

Společnosti nyní přebírají větší zodpovědnost za blaho svých zaměstnanců, interně i externě, poté, co tisíce jednotlivců žily se zdravotními rizikovými faktory spojenými se sedavým životním stylem a špatnými stravovacími návyky.

Účinky kryoterapie na zaměstnancy

Kryoterapie má několik blahodárných účinků díky kterým budou Vaši zaměstnanci šťastnější a produktivnější.

  • Zvýšení energie u zaměstnanců – zvýšené endorfiny stimulují Vaše zaměstnance k co nejlepšímu výkonu.
  • Snížení bolesti – chronická bolest vede ke snížení výkonnosti. Méně bolesti = vyšší produktivita.
  • Zlepšení spánku – pomozte Vašim zaměstnancům k lepšímu výkonu díky hlubšímu a klidnějšímu spánku.
  • Zvednutí nálady – Spokojenější zaměstnanec sníží stres mezi kancelářemi a dá prostor kreativním řešením.
MLB exhibition for recovery equipment

Oplatí se mi kryosauna ve firmě?

Naši klienti využívají kryokomoru v desítkách zemí světa. Blahodárné účinky kryokomory na zaměstnance a její reálné výsledky pomáhají zaměstnancům stát se produktivnějšími.  Jelikož určitě chcete se svým týmem a společností pokračovat, musíte dopřát zaměstnancům pořádný odpočinek na zlepšení jejich výkonu. pomoci Vašim zaměstnancům stát se zdravějšími a produktivnějšími, tím vaši zaměstnanci podají lepší výkon a vy jak společnost budete prosperovat.Naše výrobky se vyznačují vysokou mírou spolehlivosti a vydrží bez větších problémů i extrémní zátěž. Navíc je Vám je stále k dispozici naše technická podpora. I když by nastal nějaký problém, rychle jej odstraníme.

Kolik místa na to potřebuji?

Celotělová kryokomora CRYO XC zabírá cca 4-5 m2 místa.
K tomu potřebujete malý prostor kolem ní pro pohyb – vstup a výstup pro zaměstnance. Navíc k tomu potřebujete šatnu, místo pro uskladnění nádoby s dusíkem a věcí jako pantofle, župan a podobně. Velikost ideálního prostoru pro umístění celotělové kryokomory se pohybuje od 15 do 20 m2. Jak vidíte, prostoru pro kryoterapii stačí málo a provoz je i po této stránce velmi efektivní.
U zařízení pro lokální kryoterapii CRYO LC je to výrazně méně. Tato jednotka je navíc mobilní a je osazena kolečky pro snadný přesun. Toto zařízení pro lokální kryoterapii je díky kompaktním rozměrům navíc možné snadno uskladnit.
Ideálním doplňkem kryosauny je například rotoped nebo veslařský trenažér, na kterém se mohou Vaši zákazníci zahřát po absolvování procedury. To však mnozí máte k dispozici již nyní.

Potřebuji k tomu povolení?

Naše kryokomory splňují nejpřísnější kritéria bezpečnosti a kvality a proto nejsou nutná žádná dodatečná povolení k jejich provozu.

Financovanie kryocentra

Chcete to zafinancovat?

Pomůžeme is tím! Uvědomujeme si, že počáteční investice do zařízení jakéhokoli provozu je vyšší, a proto nemusíte platit ihned celé zařízení. Můžete si jej koupit přímo od nás na splátky. Stačí pokud nám uhradíte 50 procent z ceny zařízení a zbytek si můžete rozdělit dle Vašich finančních možností.Pokud máte zájem, umíme prostřednictvím našich smlouvových partnerů zajistit i jiné formy financování s nižší akontací.Ozvěte se nám a spolu najdeme nejvhodnější řešení.

Jaká je dodací doba?

Výroba kryosauny zabere zhruba 4 až 6 týdnů od závazné objednávky a úhrady zálohy ve výši 50%. Doručení na Slovensku trvá přibližně 1 až 3 pracovní dny. Dodání kryosauny samozřejmě zahrnuje i instalaci a zaškolení operátora, aby provoz kryoterapeutického zařízení byl opravdu bezpečný .V případě, že máte zájem o dřívější dodání, k dispozici máme i použitá zařízení ihned k odběru.O dostupnosti jednotlivých zařízení se prosím informujte na emailové adrese info@cryoniq.cz  nebo telefonním čísle +421 907 026 201.

Cryotherapy unit in Manchester

Získejte nezávaznou cenovou nabídku.

Před žádostí o cenovou nabídku celotělové kryokomory CRYO XC, vyplňte prosím konfigurátor. Pokud náhodou neumíte něco nakonfigurovat, označte políčko nevím. Nastavení konfigurátoru zabere pár minut, ale nám pomůže vytvořit si představu o produktu, který Vás zaujal. V případě, že máte zájem o přístroj pro lokální kryoterapii CRYO LC, vyplňte po stisku tlačítka “Žádost o nabídku CRYO LC” formulář v kontaktu a budeme Vás kontaktovat.
V případě, že se Vám nechce psát ani vyplňovat konfigurátor, zavolejte nám na telefonní číslo +421 907 026 201.